Ahşap Atık Alan Firmalar

Ahşap atık alan firmalar ile hemen yüksek fiyatlardan ahşap hurdası satışı gerçekleştirin. Ahşap atık fiyatları hurdanın durumuna göre değişir. Net fiyat desteği almak istiyorsanız hurdacı ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ahşap hurda en az metaller kadar sürekli çıkan hurdalardır. Günümüzde üretilen bir çok ürün ahşap ile üretilmektedir.

Ahşap hurda alan yerler çok miktarda hurda ahşap makara alımı yaparlar. Bu hurdalar sanayi sektöründe kullanılan sac ve kablo gibi malzemelerin saklanmasında kullanılır. Tahtadan olmaları da uzun yıllar kullanılamamasına sebep olur. Bu nedenle hurdaya atılırlar. Hurdacılar da bunların alımlarını gerçekleştirir.

Mobilya üretim merkezlerinden hurda ahşap tonlarca çıkmaktadır. Hurda ahşap çoğunlukla sobalı evlerde bulunan insanlar tarafından yakacak olarak kullanılır. Ağaç direkler inşaat alanlarında halen kullanılır. Kalıp da kullanılan hurda ağaç direk fiyatları standart hurda ahşap fiyatları ile aynıdır.

Ahşap Atık Alan Firmalar Rehberi

Bu firmalar aldıkları iyi durumda olan hurda tahta hurdaları inşaat firmalarına ikinci el olarak satabilirler. Çok parça olan atıklar sadece yakacak olarak kullanılabilir. Tahta ikinci el alımı hurda tahta alan firmalar ile yapılırsa çok uygun fiyatlardan 2. el tahta alınabilir.

İnşaat işi ile uğraşan küçük ve büyük işletmeler parça sunta satışı işlerini takip ederek sürekli alım yapmaya çalışırlar. Bu durum uygun fiyata geldiğinin kanıtıdır. Tahta hurdası eğer çok parçalanmış değilse ve ayrıldığında kullanılabilir durumdaysa hurdacı tarafından alınabilir.

İstanbul bölgesinde hurda tahta satışı yapan hurdacı sayısı oldukça fazladır. Hurdacı ile tahtanın ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. Bina yıkımları ve temizlik çalışmalarında ortaya çıkan tüm hurda odun ve tahtalar satışa sunulur. Böylelikle hurdacılık sektörüne katkı sağlıyoruz.

Hurda Odun Alan Yerler

Ahşap atık alan firmalar odun hurdası alımları da yapar. Odun hurdası ile ahşap hurdası neredeyse aynı alanda değerlendirilir. Günümüzde hiç kullanılmamış olan sıfır tahta fiyatları giderek pahalanıyor. Özellikle İstanbul gibi büyük illerde nakliye masrafları çok fazladır. Bu nedenle insanlara hurda tahta fiyatları daha uygun gelmektedir.

Hurda tahta alımı yapanlar doğadaki ağaçların kesilmesine de doğrudan katkı sağlarlar. Bir de yakacak olarak hurda sunta çok etkili bir yakıttır. Yapmanız gereken hurda sunta satanlar bulup uygun fiyata sunta hurdası almak. Bütün kışı çok düşük bir para harcayıp geçirebilirsiniz. Hurda sunta fiyatları gerçekten çok uygundur. Doğal gaz fiyatlarına oranla daha uyguna gelir ancak bunları depolayacak bir alana ihtiyacınız var.

Eğer odun alırken mdf hurdası alacaksınız hurda mdf kesinlikle yağmur altında kalmamış olmalıdır. Yani ıslak olmamalı. Eğer ıslak olursa kurusa dahi verimli şekilde yanmaz. Kontrplak da yine aynı şekilde mdf benzeri bir hurdadır. Kontrplak hurdası da yine aynı şekilde ıslanırsa kesinlikle alımını yapmayın.

Tüm tahta, ahşap ve odun hurdaları yerinden alınmaktadır. Lütfen hemen iletişime geçin ve satış yapın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA