İletişim

Telefon: 0530 017 26 02

Mail: info@hurdacilikfiyatlari.com

Yukarıda bulunan geri dönüşümcü iletişim bilgileri ile 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdalar ne hurdası olursa olsun bizimle iletişime geçtiğinizde kapıda alım yapılır ve nakit ödeme ile ödemesi gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Yukarıda hurdacı telefon numarası yer almaktadır. Saat fark etmeksizin iletişime geçebilir veya elinizde bulunan tüm hurdaların fotoğraflarını bizimle paylaşabilirsiniz. Fotoğrafları bizimle paylaşmanız ardından sizlere anında fiyat teklifi sunulur. Güncel hurda fiyatları üzerinden alım yapılır.

Hurdacı İletişim Bilgileri

Hurdacı iletişim bilgilerine sitemizin bir çok noktasından ulaşabilirsiniz. Üst resim görseli ve bu sayfada iletişim bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca Hurdacı facebook sayfamızdan da mesaj yolu ile hemen bizimle iletişime geçebilir ve hurda satışı gerçekleştirilebilir. Ülkemizde bulunan hurdacı sayısı oldukça fazladır. Hurdacı telefon numaraları bu hurdacıların sitelerine girerek hemen öğrenebilirsiniz.

Bizlerin diğer hurdacılardan farkı yüksek fiyat sunmamızdır. Diğer hurda alan yerler çoğunlukla ikinci el işi ile uğraşmazlar. İkinci el işi ile uğraşmayan hurdacıların verdikleri fiyat teklifleri de düşük olmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA