İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı İstanbul da bulunan tüm ilçelerden hızlı hurda alımı yapıyor. Tüm metal, plastik kağıt ve karton hurdalarını alıyoruz. İstanbul hurdacılar arasında verdiğimiz kaliteli hizmet ile tanınan hurdacı firması alımı yapılan hurdalar:

  • Hurda demir alaımı
  • Hurda bakır alımı
  • Hurda alüminyum alıyoruz
  • Kurşun
  • Kablo hurdası
  • Sarı hurdası
  • Nikel hurdası
  • Pirinç hurdası
  • Çelik hurdası
  • Krom hurdası

İstanbul Hurdacı Esenyurt

Esenyurt hurdacı 5 dakikanın altında hizmet verir. Bizimle iletişime geçer geçmez çok kısa sürelerde verilen adreste oluruz ve elinizde bulunan hurdaların tamamını alırız. Esenyurt hurdacılar arasında en kısa sürede hizmet veren hurdacı firması tüm metal hurdaları alır.

Silivri

Silivri hurdacı demir hurdası ağırlıklı çalışır. Demir hurdası alan Silivri hurdacılar her yıl binlerce ton demir hurdasını eritme tesislerine gönderir ve geri dönüşüme katkıda bulunur. Demir hurdası hayatımızda vazgeçilmez bir noktadadır ve demir hurdası her alanda kullanılmaya devam ediyor.

Tuzla

Tuzla hurdacı bakır hurdası ağırlıklı olarak çalışır. Tuzla da her noktadan bakır hurdası alabilme kabiliyetine sahip olan Tuzla hurdacılar arasında en yüksek bakır hurdası fiyatları teklif edilir. Hurda alımlarında tüm bakır hurdası alım işçilik masrafları tarafımızca karşılanır. Bakır metali kullanım alanları çok geniştir.

Çatalca

Çatalca hurdacı alüminyum hurdası alımı yapılan noktada yer alır. Çatalca hurdacılar içerisinde bir karşılaştırma yapıldığında en yüksek fiyatı veren hurdacı firması konumunda yer alıyoruz. Alüminyum metali doğada en çok bulunan 3. metaldir ve elde edilmesi çok kolaydır.

Pendik

Pendik hurdacı krom metali alan hurdacı her noktadan krom paslanmaz hurdaları alır. Paslanmaz sınıfında değerlendirilen hurdayı Pendik hurdacılar geri dönüşüme kazandırır. Krom tezgah hurdası, krom tank hurdası ve krom çubuk hurdası krom hurdalardan sadece birkaçıdır.

Arnavutköy

Arnavutköy hurdacı çelik hurdası olan çelik konstrüksiyon hurdası ve çelik jant hurdası alım noktasına hizmet verir. Çelik hurdası geri dönüşüm firması bulmak isteyenler Arnavutköy hurdacılar ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını karşılayabilir. Çelik hurdası bir metal değil bir alaşımdır ve çoğunluğu demir hurdası içerir.

Kartal

Kartal hurdacı bu bölgede bulunan üretim fabrikalarından paslanmaz hurdası alımları yapıyor. Paslanmaz malzeme üretimi yapan fabrikalardan atık olarak paslanmaz hurdası elde edilir. Bu hurdaları ise Kartal hurdacılar bulundukları noktalardan toplarlar. Bakır, sarı ve çelik hurdası gibi hurdalar paslanmaz hurdası.

Sultanbeyli

Sultanbeyli de fabrika ve diğer şantiye alanlarına Sultanbeyli hurdacı hurdacı konteyneri bırakıyor. Bu konteyner hurda ile dolduğunda Sultanbeyli hurdacılar dolusunu alıp boşunu bırakmaktadır. Bu şekilde hurda alımını kolaylaştıran hurdacı depolama sorununun da önüne geçmiş olur.

Büyükçekmece

Büyükçekmece hurdacı hurda alımlarını İstanbul hurdacı bölgesinde yürütüyor. Karton hurdası yönünden İstanbul da %50′ nin üzerinde orana sahip olan bu ilçede karton hurdası alımları kamyonlar ile yapılmaktadır. Bölgede bulunan tüm Büyükçekmece hurdacılar kutu ve karton hurdası alımları yapıyor.

Sultanbeyli

Anadolu yakasında yer alan Sultanbeyli hurdacı firması geri dönüşüm çalışmalarına büyük önem verir. Diğer tüm Sultanbeyli hurdacılar gibi hurdacılık hizmetlerimiz vardır. Plastik hurdası geri dönüşüm bu hizmetlerden sadece birisidir. Petrol türevli olan plastik hurdalarını alıyor ve geri dönüşüme gönderiyoruz.

Beylikdüzü

Beylikdüzü yerleşimi İstanbul bölgesinde sonradan yapılmış olsa da çok gelişmiş bir bölgedir. Beylikdüzü hurdacı atılan hurdaları kapı kapı dolaşıp toplayarak çevre kirliliğinin önüne geçiyor. Bir taraftan da diğer Beylikdüzü hurdacılar ile çalışarak ortak çalışma ile büyük işler yapılmaktadır.

Maltepe

İstanbul hurdacı firmasının aldığı hurdaların büyük bir kısmı Maltepe hurdacı hizmetleri ile elde edilir. Bölgede tanınmış olan güvenilir hurdacı Maltepe hurdacılar ile birlikte işler yürüterek geri dönüşüm çalışmalarını yapar. Bölgede bulunan en yakın hurdacı olduğumuzu iddia ediyoruz.

Başakşehir

Başakşehir hurdacı hurda karşılığında yıkım hizmeti veriyor. Bizimle iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilir ve eski binayı hurda karşılığında yıktırın. Başakşehir hurdacılar arasında bu hizmet ile ayrılıyoruz. İnşaat demir hurdası ve çelik direk hurdaları yıkımlar sonucu elde edilen hurdalardır.

Sancaktepe

Sancaktepe hurdacı sarı hurdası alımlarında İstanbul da 1. sırayı çekiyor. Sarı hurdası bakır hurdası ile pirinç hurdasının alaşımından oluşur. Alaşım hurdası olarak adlandırmak hiç yanlış olmaz. Sancaktepe hurdacılar bu hurdaları almaktadır. Sarı kapı kolu kulpu, sarı musluk ve sarı su saati olabilir.

Avcılar

Avcılar hurdacı soyulmuş bakır hurdası geri dönüşümü yapar. Soyma işlemlerinde kullanılan tüm hurdacı makinelerine sahiptir. Diğer Avcılar hurdacılar bu makinelere sahip değildir. Bu sebeple soyulacak bakır hurdasını düşük teklif vermeleri mümkündür. Kurumsal hurdacı firması ile çalışın.

Şile

Şile hurdacı İstanbul merkeze uzak bir konumda yer almasına rağmen geniş araç envanteri ile çok kısa sürelerde adresten hurda alımı yapabilir. Diğer Şile hurdacılar hurda nakliyesinde zorlansalar da yaptığı yatırımlar ile bölgede gerçekleşen geri dönüşüm çalışmalarında 1 saniye bile kayıp yaşanmaksızın hurda alımı yapıyoruz.

Çekmeköy

Çekmeköy ilçesi nadiren üretim fabrikalarına sahip olsa da Çekmeköy hurdacı bu fabrikalardan fabrika araş hurdası ve atık DKP hurdası alımları yapıyor. Fabrika adresine gelerek tüm hurdaları alan Çekmeköy hurdacılar gibi hizmet veriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA