Bakır Alan Yerler İstanbul

Bakır alan yerler İstanbul da çok sayıda bulunmaktadır. Bakır alan firmalar arasında seçim yapılmak istenildiğinde kurumsal hurdacı firması ile anlaşmak sizlerin faydasına olur. Bakır hurda piyasasında dönen bütün hurdaların yaklaşık %10′ luk kısmını oluşturur. Bakır metaline olan talebin her geçen gün artması bakır alan yerler ile karşılanır. 

İstanbul güncel bakır fiyatları Türkiye bakır hurdası fiyatlarına yön verir. Hurda bakır geri dönüşüm toplama ve ayırma işlemlerinin büyük bir kısmı İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’ nda yapılır. Hurda bakır fiyatları listesine hurdacı telefon numarası ile bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinden bakır alan hurdacı sizlere en güncel bakır hurdası fiyatları sunar. 

İstanbul Avrupa Yakası Bakır Geri Dönüşüm Noktaları:

 • Kağıthane
 • Başakşehir
 • Esenyurt

İstanbul Anadolu Yakası Bakır Geri Dönüşüm Noktaları:

 • Beykoz
 • Ataşehir
 • Sancaktepe
 • Sultanbeyli

Ülkemizde bakır geri dönüşüm hizmetlerinin önemli bir kısmı İstanbul da yer alır.

Bakır Alan Yerler Fiyat Aralığı

Hurda bakır fiyatları etkileyen çeşitli faktörler bulunur. Yıl geçtikçe bakır hurdası fiyat grafiği neredeyse hiç düşme yaşamadı. Bakır metaline olan talebin her geçen gün daha da atması fiyatlara doğrudan yansıyor. Günümüze gelindiğinde hurda bakır fiyatları 2020 değerleri en yüksek seviyede yer alır. Düşmesinin pek mümkün olmadığı uzmanlar tarafından analiz edilmektedir. 

Bakır hurdası eğer temiz ve diğer hurda metaller ile karışık değilse tam değerinde fiyat sunulur. Demir hurdası gibi daha ucuz değerde olan hurdalar ile karışık olan bakır hurda fiyatı daha düşük seyreder. Karışık olan hurdalara bakır hurdası net fiyatını vermek mümkün olmaz. Bakır 40 lira ise hurda demir 1,5 lirada seyir eder.

Hurdacılar tarafından sunulan içilik masrafları bakır kg fiyatı üzerinde en etkili başka bir faktördür. İşçilik masrafları artan hurdacı teklif sunuşunda daha az teklifler sunabilir. Hurdanın alındığı konumdan tutun yükleme yerinin kolaylığına kadar her durum fiyatları etkiler. Çok sayıda bakır alan geri dönüşüm firması ile görüşerek teklif karşılaştırması yapınız. 

Karışık bakır kilo fiyatı hurdacı yılların kendisine verdiği hurdacılık tecrübesi sayesinde doğru fiyat teklifini sunabilir. Bu durumda çalışılan hurdacı güvenilir hurdacı firması olmalıdır. Sizlere değerinden az teklifler sunan hurdacılar ile çalışmanızı asla tavsiye etmeyiz. 

Soyulmuş Hurda Bakır Ne Anlama Gelir?

Soyulmuş bakır hurdası kablodan soyulan bakıra verilen isimdir. Soyma bakır hurdası olarak da adlandırılabilir. Bunların hepsi doğrudur. Soyulmuş hurda bakır fiyatları daha önceki kısımlarda aktarılanlara bağlı olarak değişebilir. Hurdacılar bakır soyma işlemlerini makineler ile yapmaktadır.

Bu yıl bakır fiyatları 2020 fiyat listesi uzman tavsiyelerine göre en yüksek seviyelerde seyrediyor. Elinizde bulunan tüm bakır hurdaları satmanın tam zamanı. Bakır alan yerler bu sene diğer yıllara oranla %30 oranlarında dağa fazla bakır geri dönüşümü gerçekleştirdi. Bakır hurdasının soyma bakır olması soyma bakır fiyatları üzerinde bir etki yaratmaz. Bakır alan firmalar hurda bakır miktarları ne kadar olursa olsun alımları yapabilir. 

Bakır hurdaları toplayan hurdacılar tam anlamı ile bakır geri dönüşümü gerçekleştiremez. Bu hurdaları biriktirerek sonrasında hurda bakır alan fabrikalar ile anlaşıp bu fabrikalara satış gerçekleştirilir. Hurdacılar İstanbul da çeşitli şekillerde hurda bakır toplamaktadır. Alımı yapılan hurda bakır türlerinden en bilinenleri ise:

 • Hurda klima bakır boru
 • Hurda lama bakır
 • Bakır tel hurdası
 • Bakır radyatör hurda
 • Hurda bakır boru
 • Klima bakır boru
 • Yanmış bakır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA