Hurda Kablo Alan Firmalar İstanbul

Hurda kablo alan firmalar İstanbul da bir çok noktada hizmet verir. Kablo hurdası alan hurdacı olarak biz de güncel kablo hurdası fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. Kablo hurdası satışlarında güvenilir büyük hurdacı tercihiniz olmalıdır. Kablo hurdası diğer hurdalardan çok daha farklıdır. İçerisinde bulunan bakır hurdası miktarı hesaplanarak kurumsal hurdacı firması sizlere teklif sunar. 

Elinizde bulunan kablo hurdalarını satışa çıkardığınızda kablo hurdası alan yerler ile iletişime geçin. Bu geri dönüşüm firmalarının sizlere sundukları tekliflere ek olarak güvenilir hurdacı firması olup olmamasına da dikkat edilmelidir. İstanbul bölgesi neredeyse tüm Türkiye’ nin bakır kablo hurdasının geri dönüşüme kazandırıldığı yerdir.

Bahçelievler, Bağcılar ve Bayrampaşa Avrupa Yakası bakır hurdacı merkezi toplanma noktalarıdır. Burada bulunan hurdacılar hurda kablo fiyatları üzerinde aktif rol oynar. Eğer İstanbul Anadolu Yakası hurda kablo satışı yapılacak ise Üsküdar, Şile, Kartal ve Tuzla hurdacı merkezlerine gidilerek satış yapılabilir.

Hurda satışlarında hurda kablo alan firmalar listesini bizden öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçin. Fiyatlar konusunda ise hurda bakır kablo fiyatları duruma göre değişiklik gösterebilir. Kablo hurdası alan hurdacılar farklı durumda olan hurdalara uygun olan teklifleri sunar.

Hurda Kablo Alan Firmalar Fiyat Aralıkları

Hurda kablo fiyat aralıkları kablo hurdası türlerine bakılarak yapılabilir. İstanbul kablo hurdası alan geri dönüşüm firmaları hurda kablo borsasını takip ederek fiyat teklifi sunar. Tek damar kalın bakır içeren bakır kablo hurda fiyatı otomatik olarak yüksek fiyatlanır.

Kalın tek damar kablo hurdası üzerinde bulunan kablo plastik hurdası miktarı çok azdır. Toplamda hesaplanan kablo hurdasının büyük kısmını bakır hurdası oluşturur. Bu bakır kablo hurdası alan fabrikalar kolaylıkla elde edilebilir. Bu hizmetin aynısını Beylikdüzü hurdacılar da vermektedir. Soyulmuş bakır kablo hurdası da kablonun soyulduktan sonra arta kalan bakıra verilen isimdir. 

Bu sene görüldü ki hurda kablo fiyatları 2020 değerleri sürekli artmaktadır. Bir sonraki yıl da fiyatların büyük oranda artacağı tahmin ediliyor. Hurdacılar karsız ürün almamaları nedeni sayesinde bu durum hurdacılar üzerinde etki yaratmaz. Kablo hurda fiyatı bizimle iletişime geçer geçmez öğrenebilirsiniz. Çeşitli kablo üretici firmalar sektörde ihtiyaç olan kabloları üretmektedir. 

Alımı yapılan kablo hurdaların büyük bir kısmı bakır kablosu. Bakır kablolardan sonra ise alüminyum kablo hurdası gelir. Soyulmuş bakır kablo fiyatı kablonun çok damarlı, tek damarlı, tel damarlı ve kablo üzerinde bulunan plastiğin kalınlığında doğrudan bağlıdır.

Hurdaya Ayrılan Başlıca Hurda Kablo Türleri

İstanbul hurdacılar çok farklı şekillerde hurda kablo alımları yapıyorlar. Bu kablolar istenilen alana özel üretilmiş kablolardır. Örneğin data kabloları düşük akım geçirmeleri nedeni ile çok ince yapılarak maliyetten kaçınılmaya çalışılır. Elektrik ve yüksek gerilim kabloları ise yüksek akım geçirmeleri sebebi ile daha kalın kablolardan yapılır.

Kablo kalınlığının artması maliyetleri de büyük oranda artırır. Düşük maliyetli olması sebebi ile alüminyum kablo günümüzde tercih edilmeye başlandı. En temel hurda kablolar:

  • İnternet kablo hurdası
  • Data kablo hurdasI
  • Fare yemez kablo hurdası
  • Elektrik tesisat hurdası
  • Yüksek gerilim kablosu
  • Alüminyum kablo
  • Eternet kabloları
  • Antigrom kablo hurdası

Bu hurdalar dikkate alındığında türlerine göre değerlendirilerek hurda bakır kablo kilo fiyatı belirlenir. Hurdacılar bu fiyat belirleme işlemini yapılan analiz doğrultusunda yaparlar. Karışık kablo hurdası ise duruma göre ayrılarak hesaplanırsa işler daha kolay olur. Kaç para ve ne kadar sorularını hurdacı telefon numaralarını arayın ve bizlere yöneltin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA