Hurda Alüminyum Alan Yerler İstanbul

Hurda alüminyum alan yerler İstanbul ve çevre illeri olan Kocaeli, Tekirdağ ilçelerinde bulması çok kolaydır. Hurda alüminyum alan hurdacı bulmak kolaydır ancak siz sizlere en yüksek güncel alüminyum hurda fiyatları teklif eden hurdacı firması ile çalışmalısınız. Kurumsal hurdacı firması ile çalıştığınız taktirde hurda alüminyum alım ve satış tam değerinde gerçekleşir. 

Geri dönüşümü önemsenmesi gereken alüminyum hurdasını alüminyum geri dönüşüm firması toplar ve geri dönüşüme kazandırır. Geri dönüşüm konusunda destek veren alüminyum hurdası alan firmalar kilo değerine bakılmaksızın İstanbul hurda alüminyum fiyatları teklifini sunar. Bu şekilde İstanbul da kolaylıkla hurda satışını hurdanın bulunduğu adresten yapmak mümkündür.

Alüminyum hurdası doğada en fazla bulunan metaller arasında yer almasına rağmen üretimde yaşanan büyük artışlar ona olan talebi her geçen gün dahada artırıyor. İşte bu yüzden hurdacılar çalışmalı ve bu geri dönüşüme katkı sağlamak zorundadır. Hurda toplama ile bir metali toprağa oranla kat ve kat daha kolay şekilde metal eldesi yapılır. Enerji kaybının önüne geçilir. Bu durum incelendiğinde hurda alüminyum alan yerler ülke geri dönüşüm sektörüne büyük katılım sağlar.

Hurda Alüminyum Alan Yerler Fiyat Aralıkları

Hurda alüminyum fiyatlarını etkileyen birden fazla faktör bulunur. Bu faktörlerden etkilenen alüminyum hurda fiyatı yapılın hesaplamalar sonucunda netleşir. Hurda alüminyum kilo veya ton bazında olması fiyatı etkileyen diğer faktörlerdendir. Hurdacılar mümkün olan en iyi fiyatları sunarak hurda alımı yapmaya çalışır. Alüminyum hurdası çok kullanışlıdır.

Eritilmesi ve şekil verilmesi kolay olan bu metal üretim sektöründe vazgeçilmez metal olur. Yumuşak bir yapıya sahip olması ve hafif olması diğer etkenlerdir. Artan taleple birlikte hurda alüminyum fiyatları 2020 değerleri %20 oranlarında artış gösterdi. Bu artışı ve artan talebi karşılamak tüm Türkiye de bulunan hurdacılar ile gerçekleştirilmeli. Toplanan hurda alüminyum miktarı arttıkça alüminyum kg fiyatı 2020 değeri aşağı iner.

Geri dönüşüm firması alımı yapılan tüm hurdaları türlerine göre ayırmalıdır. Eğer ayırma işlemi yaparsa büyük geri dönüşüm firmasına gönderirken kendi satışı olan hurda alüminyum fiyatı da düşecektir. Bu nedenle hurda ayıklamada kullanılan gerekli araç ve edevatlar kullanılarak hurda ayrıştırması yapılmalıdır. Diğer yöntem ise iş gücü ile ayırma olur.

Hurdalık da gerekli bölmelere sert alüminyum hurdası veya tel alüminyum hurdası olarak hurdacılar tarafından ayrılır. Ser alüminyum hurdasına bir örnek doğrama alüminyum hurdası verilebilir. Sanayide alüminyum üretimi yapan küçük işletmelerden doğrama alüminyum hurdası alınmaktadır. 

İstanbul Alüminyum Geri Dönüşüm Firması

Geri dönüşüm firması bir diğer tür olan alüminyum kablo hurdası alımı da yapar. Hurda alüminyum kablolar ucuz olmaları sebebi ile elektrik hatlarında yaygın kullanılır. Türlerine göre ayrılan hurdalar arasında hurda alüminyum kilosu çok fazla fark etmez. Geri dönüşümü meslek edinen bir hurdacı bu ayrımı yapmalıdır. Para için bu mesleği yapan hurdacılar ise ayırma işlemi yapmaz. 

Hurda alüminyum kilosu kaç para? Hurdacı telefon numarası çaldığında alüminyum satacak müşteri ilk olarak bu soruyu bizlere sorar. Ancak huda durumuna ve miktarına göre fiyat değişir. Öncelikle yapılması gereken bizlere hurdanın 3-4 açıdan farklı fotoğraflarını gönderin. Bizler de sizlere anında teklif sunalım. İstanbul da bu şekilde alım yaptığımız noktalar:

  • Pendik
  • Kartal
  • Maltepe
  • Ümraniye
  • Bağcılar
  • Bakırköy
  • Gaziosmanpaşa

Bu ilçelerde yer alan alüminyum fabrikalarından hurda alım satım yapılmaktadır. Alüminyum geri dönüşüm tesisi olarak hizmet sunuyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA