Hurda Radyatör Fiyatları

Hurda radyatör fiyatları radyatörün yapıldığı metale göre değişiklik gösterir. Hurda fiyatları anlık olarak değişmesi sebebi ile radyatör hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hurdacı telefon numarasından hemen bizi arayın. 

Tüm Türkiye’ den radyatör hurdası toplanılarak geri dönüşüme kazandırılır. Toptan yüklü miktarda olan radyatör hurdaları veya az miktarda olan hurda radyatörler adresten alınmaktadır. Elde edeceğiniz geliri artırmak istiyorsanız hurda radyatör fiyatları en yüksek veren hurdacı ile ticaret yapmalısınız.

hurdacilikfiyatlari.com adresinde diğer hurdalar da dahil çok sayıda hurdanın fiyatını bulabilir ve güncel hurda fiyatları ile satış yapılabilir. Radyatör hurdaları temelde 3 metal türünden oluşur:

  • Hurda alüminyum radyatör
  • Hurda bakır radyatör
  • Hurda sarı radyatör

Hurda Radyatör Fiyatları Nelerden Etkilenir

Hurda radyatör fiyatları öncelikle genel hurda fiyatlarından etkilenir. Hurda metal fiyatları doğrudan bu hurdalar üzerinde etki eder. Bir diğer durumda radyatörün içerdiği metal fiyatını etkiler. Bakır radyatör hurda fiyatları diğer radyatörlere oranla daha yüksek fiyatlara satılır.

Sarı radyatör hurda fiyatları alüminyuma oranla daha yüksektir. Ton düzeyinde bakır radyatör hurdalarına kg bazında vereceğimiz teklif daha fazla olur. Toptan alım yapan firmamız hurda miktarı arttıkça teklifini de artırmaktadır. Tüm ülkede radyatör hurdası alan hurdacı bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun hurdaları alır.

Radyatörler geri dönüşüme kazandırılırken hurda bakır radyatör fiyatları sebebi ile çok miktarda nakit paranın dönüğü hurda metaldir. Hurdacı işçileri önce hurda radyatörden bakır borularını ayırır ve ardından bakır kırma makinesine göndererek bakır toz haline getirilir. Son olarak çuvallara konur ve satışa sunulur.

Hurda Radyatör Alan Yerler Nasıl İşlemler Uygular

Öncelikli işlem fiyatta anlaşmaya varmamızdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde biz sizlere güncel hurda radyatör fiyatları teklif sunarız. Ardından eğer elinizdeki radyatör bakır ise hurda bakır radyatör fiyatı diğerlerine oranla daha yüksektir. Muhtemelen anlaşma sağlayacağız.

Bir sonraki aşama adrese gelerek hurdaları almak ve ardından sizinle birlikte kantara gitmek olur. Örneğin eğer bakır hurdası almışsak şu şekilde işlem yapılır. Hurda bakır radyatör fiyatları çarpı alınan hurda kg miktarı. Hesap makinesinde çarpılınca çıkan sonuç anında nakit olarak ödenir.

Radyatör Nedir Kullanım Alanları

Radyatörler 2 amaçla kullanılır. Birincisi ısıtma ikincisi ise soğutma. Bizim aldığımız radyatör hurdaları da bu amaçla kullanılmış hurdaya ayrılan radyatörler. Bu hurdaları alırken de radyatör hurda fiyatları dikkat edilerek alınır.

Döküm Radyatör Hurdası

Yüzey alanını artırmak amacı ile her radyatör gibi dilimli yapıya sahiptir. Dökme demirden oluşan bu hurda radyatör dökme demir sağlamlığı sayesinde yıllarca kullanılabilir. Eski binalar ve eski okul gibi yapılarda döküm radyatör hurdası bol miktarda çıkar. Burada devreye döküm radyatör hurdası alanlar devreye girer.

Hurda Alüminyum Radyatör

Alüminyum radyatörler kullanım verimliliği yönünden en iyi sınıftadır. Üzerinde bulunan soğukluğu veya sıcaklığı havaya çık kısa sürede aktarır. Bu özelliği sayesinde diğer radyatörlere oranla daha talep edilebilir kılar.

Hurda Dilimli Çelik Radyatör

İçerisinde bol miktarda su barındırabilen bu radyatörler diğerlerine oranla çok daha dayanıksızdır. Alımı yapılan hurda radyatörler arasında en fazla karşılaştığımız çeşitlerden birisidir. Bizlerden yana bir sorun olmadığı gibi ne olursa olsun bakır radyatör hurda fiyatı üzerinden alım yapılabilir.

Hurda Panel Radyatör

Panel radyatörler yüzey alanını maksimum seviyeye çıkarmak amacı ile çok sayıda panelden oluşur. Bu paneller ısıyı en işi şekilde dışarı aktarır. Hurda panel radyatörlerin de ne yazık ki ömürleri kısa olur. Alüminyum gibi paslanmayan malzemeden üretilmelerine rağmen delinebilir.

Oto Radyatör Hurdası

Araç, araba ve otomobil radyatörleri bunların hepsi aynı radyatörler. Araçlarda bulunan radyatörler motorları soğutmak için kullanılır. Eğer oto radyatörü olmasaydı eğer motor hararet yapardı. Soğutmada en etkili yöntem radyatör.

Ayrıcı ek hizmetlerden biri hurda ikinci el radyatör satışıdır. Radyatör hurdası alım satım yapmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA