Musluk Hurda Fiyatı

Musluk hurda fiyatı musluğun alüminyum veya sarı hurdası olma durumunu göre değişir. Toptan tonajlı hurda musluk alan hurdacı hurda miktarı arttıkça teklif edeceği tutar da artacaktır.  Elinizde bulunan miktar az olsa dahi adresinize gelerek alım yapılır.

Hurda Musluk Alan Yerler: 0545 205 38 44

Hurda Sarı Musluk Fiyatları 20 TL
Hurda Alüminyum Musluk Fiyatları 8.5 TL

Bina yıkımları sonucunda her daireden ortalama 4-5 adet musluk hurdası çıkar. Bir apartmanın 5 katlı olduğu ve her katta 4 daire olduğu var sayılırsa toplamda 20 daire 100 taneye yakın musluk hurdası olacağı anlamına gelir. 100 musluk hurdası da yaklaşık 50-60 kilo gelmektedir.

Eğer musluklar sarı hurdası içeriyorsa hurda sarı musluk fiyatları diğer musluk hurdalara oranla neredeyse 3 kat daha pahalıdır. Bu sebeple satıştan daha yüksek karlar elde edilebilir. Hurda musluk alan firmalar çoğunlukla adreslere giderek musluk almayı tercih etmezler. Çünkü musluk hurdaları genellikle az miktarda olur. Bizim için ise elinizde bulunan miktarın kaç kg veya kaç ton olduğunun hiç bir önemi yoktur. 

Hurda fiyatlarında bulunan değişiklikler musluk hurda fiyatı üzerinde de doğrudan etkilidir. Hurda fiyatlarının yükseldiği zamanlar hurda musluk satışı gerçekleştirirseniz sizler için daha karlı olur. Sarı ve alüminyum musluklar paslanmaz özelliğe sahiptir. İçerisinden su geçmesi sebebi ile musluklar paslanmaz metalden üretilmek zorundadır.

Musluklar Neden Bozulur ve Hurdaya Satılır

Musluklar günde defalarca kullandığımız malzemelerdir. Sürekli aç ve kapa işlemleri yapılır. Her üretici ürettikleri musluklara belirli bir sayıda açma ve kapama ömrü verir. Evimizde kullanılan musluklar çok fazla bozulmazlar. Bunun sebebi biraz daha az kullanılmalarıdır.

Ancak iş yeri muslukları sürekli kullanılma durumunda kalmaları nedeniyle kısa sürede arızalanır ve hurdaya ayrılır. Bir musluğun vanası bozulursa o musluk artık çalışmaz hale gelir. Bundan sonra yapılacak adım bu muslukları biriktirerek hurda musluk alan yerler ile iletişim kurup satışını gerçekleştirmek olur. 

Arızalanan sarı musluklar hurdacılar tarafından yüksek sarı musluk hurda fiyatları ile alınır. Satış yaparken elinizde bulunan hurdanın doğru tartılmasına ve hassas tartıda tartılmasına dikkat edin. 5 kilo dahi yanlış tartılsa 100 lira gibi bir zarar etmeniz mümkündür.

Musluk Üretiminde Sarı ve Alüminyum Kullanım Amacı

Musluk içerisinden su akışı olmaktadır. Eğer musluk demir gibi paslanan bir metalden üretilirse bir süre sonra içten paslanır. Bu durumda oluşan paslar suya karışabilir ve bu durumda eğer içme suyu olarak kullanılan bir musluk ise insan sağlığına zarar vermesi mümkündür.

Burada musluk üretiminde en etkili faktör paslanma durumudur. Bakırdan dahi musluk üretimi yapılabilir. Titanyum veya nikelden de musluk üretilebilir ancak kesinlikle demirden musluk üretmek sağlıklı olmaz. Demir musluklar içme suyu olarak kullanılmayan yerlerde kullanılabilir.

Evinizde veya iş yerinizde bozulan muslukları lütfen çöpe atmayın. Çöpe atılan her musluk ülke ekonomisine zarar demektir. Musluk hurdalarını biriktirin ve musluk hurda fiyatı üzerinden hemen ödemesini yapalım. Bize ulaşmak için hurdacı telefon numarası bilgilerini kullanabilirsiniz. Hurda musluk geri dönüşüm ve ayırma işlemleri yapılmaktadır. Musluk sarı hurda özel işlemler ile parçalarına ayrılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA