Edirne Merkez Hurdacı Hurdalık

Edirne merkez hurdacı bölgeden hurda adamları yapmaktadır. Edirne merkez’de Demir hurdalar olmak üzere aynı zamanda bakır ve alüminyum hurdaları da alınır. Karton, plastik hurdası alımı yapılan diğer hurdalar arasındadır. Aynı zamanda Edirne merkez hurdacı ikinci el hurda alım ve satış hizmeti sunar.

Saç ve sandviç panel gibi hurdaların 2. El satımları yapılar. Naylon hurdaları çevreye en fazla kirleten hurdalar arasındadır. DKP alan Edirne merkez hurdacı ile iletişime geçerek satabilirsiniz. Aynı zamanda hurdacı iletişim bilgileri üzerinden hemen bizimle iletişim kurarak orada satmanız mümkün. Bölgede bulunan Edirne merkez hurdacı firmaları pet hurdası gibi geri dönüşümü zor olan hurdalar alarak çevre temizliğine olumlu yönde katkılar sağlıyor.

Edirne merkez’de eğer Google üzerinden Edirne hurdacı ara diye bir arama yaptığınızda bizim web sitemizde karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Doğrudan iletişim kısmına önlenerek burada bulunan hurdacı telefon numaralarından bizi arayıp hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bölgede bulunan fabrikalardan araiş gibi hurdaların alımı yapılıyor. Bu hurda bir fabrika hurdası türevidir. Sanayi hurdalarda yine araiş hurdası olabilir. Motor hurdaları genellikle eskiyen buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer üretim makinelerinden çıkmaktadır. Gerekli işlemler uygulanarak bu konuda lama bakır ve Demir veya diğer metallerin ayrıştırma işlemleri uygulanır.

Edirne Merkez Hurdacı Hurda Ayırma

Edirne merkezde hurda ayırma işlemi yapılır. Ardından doğru noktalara ayrılan metaller ayrı ayrı hurdacılık sektörüne kazandırılır. Edirne merkez Yunanistan’a kıyısı olan bir noktada yer alır. Her ne kadar Anadolu tarafına uzak olsa da hurda alımları bu noktada hızlı bir şekilde gerçekleştirilir

Edirne merkez hurda alan yerler açısından bu hiçbir sorun teşkil etmez. Eğer hızlı hızlı hurda satmak istiyorsanız ve size Edirne merkez’de en yakın hurdacı arıyorsanız direkt hurdalık ile iletişim kurarak burada satışı gerçekleştirebilirsiniz. Filmaşin bakır alımında en iyi noktalardan biri de Edirne merkez bölgesidir.

Eğer bakır satmak istiyorsanız ve türevi olan bakır boru ve levha gibi hurdalar satmak için Edirne merkez hurdacı hizmetinizdedir. Sanayilerden doğrama alüminyum gibi hurdaların alımları da yapılır. Fabrikalardan imalat atığı ve imalat atığı alüminyum hurdalar alınmaktadır. Bobin bakır ise adından da anlaşılacağı üzere bobinden çıkan bakırlara denir.

Nasıl Hurdacılık Yapılmalıdır?

Bölge merkezde olması sebebi ile hurdacılar hızlı alım yapmak zorunda kalırlar. Yoksa diğer hurdacılar tarafından hurda bırakılmaz. Bobin bakır hurdaları da yine genellikle motor gibi hurdaların içerisinden çıkmaktadır. demir boru hurdalar da çoğunlukla pas tutmuş olarak vardır. Bu borular inşaatta iskele yapımında ve birbirlerine kolay geçmeleri amacıyla yaygın olarak kullanılır ise genelde güvenlik amacıyla kullanılmaktadır.

Parmaklıklardan oluşur demir kapı genelde binalarda koruma amacıyla kullanılır. Dış kapılarda kullanılan Demir kapılar ikinci el olarak satılabileceği gibi eğer yıpranmış durumda olan kapılar ise hurdaya doğrudan kazandırılır. Çelik hurdası gerçekte bir alışkındır ve çok sağlamdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA