Kırklareli Hurdacı Firması

Kırklareli hurdacı bölgede tüm metal ve diğer hurdaların alımlarını yapmaktadır. Kırklareli hurdacı firmaları aynı zamanda bina yıkımı sonucu ortaya çıkan tüm yıkım hurdalarının alımlarında yapıyor. Güzel şehrimiz Kırklareli ili Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara bölgesinde yer alır. Tarihte kırk kilise olarak geçen Kırklareli günümüze bu isimle gelmiştir.

Toplamda 8 tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden Kırklareli hurda alan yerler bakır gibi değerli hurdaları almaktadır. Kırklareli güncel bakır fiyatları günlük olarak güncellenerek alım sırasında en güncel fiyatlar uygulanır. Toptan alım yapan Kırklareli hurdacı hurdanın kilogram değerine bakmaksızın miktar ne olursa olsun yerinden gelerek hurdalı mı yapar.

Tonlarca hurdanın alımında gerçekleştirilir, kilo civarında hurdaların alımları da gerçekleştirilir. Bölgede bulunan eski camilerde kurşun levhalar bulunmaktadır. Kurşun hurdası daha çok günümüzde eski binaların çatılarından sökülür. Kurşun alan Kırklareli hurdacı firması kurşun alımlarında yüksek fiyat teklifleri sunar.

Kırklareli Hurdacı Kablo Alımı

Bölgeden kablo hurdası alımları da yapılmaktadır. Tek damar kablo, ince kablo, elektrik kablosu, internet kablosu gibi birçok kablo çeşidi bulunur. İnsanlar genellikle kablo ve bakır ayrımı yapıldığı zaman daha fazla kar yapacaklarını düşünmeleri nedeniyle kabloyu soyarak bakır satmaya çalışırlar.

Elle soyulan bakır kablolar uzun süre işçilik gerektirir. Tekirdağ hurdacı firmaları ise bu kablo soyma makinelerine sahiptir ve bir günde tonlarca kablo hurdası soyulabilir. Elinizdeki kabloyu soymasanız bile soyulmuş fiyatından alımı yapılmaktadır. Kablo soyma işlemi amatör şekilde gerçekleştirirken insanlar kendilerini yaralayabilir.

Bu sebeple kendinize zarar vermemek istiyorsanız ve zaman kaybına uğramamak için soyma işlemi gerçekleştirmeden net fiyat üzerinden Kırklareli hurdacı tüm kablo hurdalarını almaktadır. Kablo plastiği hurdası geri dönüşümü zor olan hurdalar içerisinde yer alır.

İkinci El Hurda

Kırklareli hurdacı hurdadan ikinci el kazanım sağlamak amacıyla bazı ürünleri ikinci el satmayı amaçlar. Bu ikinci el ürünler arasında demir kapı, demir korkuluk, ikinci el sac, PVC kapı, PVC pencere, sandviç panel, çatı makası, inşaat demiri ve sayılamayacak ürünler bulunur. Bu ürünler hurda alım yoğunluğuna bakılarak sürekli güncellenir. 2. El ürün almak istiyorsanız Kırklareli hurda alım satım merkezine güncel olarak gelip bakmanız gerekir.

Alınan hurdaların çoğunluğu karışık hurda bazından değerlendirilmektedir. Karışık hurdaların içerisinde bakır, alüminyum, demir ve diğer değerli madenler olabilir. Tekirdağ kurumsal hurdacı firmaları sizlere elinizde bulunan hurdaların tam değerini teklif eder. Eğer karışık hurdanın içerisinde sarı hurdası ve kablo gibi değerli olan hurdalar miktarı çoksa teklif oldukça fazla olur.

Kırklareli Fabrika Hurdası

Bölgede bulunan fabrikalar ile çalışma olanağınız bulunmaktadır. Fabrikalardan toz ve talaş metal hurdaları alımı yapılır. Bu hurdalar çoğunlukla torna tezgahlarında artakalan metallerle oluşur. Sanayilerde piston parçaları, araç motor parçaları gibi hurdalarda bulunmaktadır.

İkinci el ürünler arasında çıkma profil yer alır. Çeşitli ebatlarda çıkma profiller bulunmaktadır. İkinci el durumunda olan profil uzunlukları farklılık gösterebilir. Bazen neredeyse hiç kullanılmamış hurda profiller alınır ve ikinci el olarak satışa sunulur.

Kırıkkale Tarihi

Kırklareli’de bir tren garı bulunmaktadır. Bu tren garı aynı zamanda şehirde üretilen malzemelerinin nakliyesine kolaylık sağlar. Bölgede bulunan en eski yapılardan birisi bu tren garıdır. Bölgede çok sayıda eski bina da bulunmaktadır. Hurda karşılığında Kırklareli’nde yıkım yapan hurdacı bu binaların yıkımlarında gerçekleştirebilir.

Kırklareli şehri önemli tarihi eserleri de barındırır. Konumu itibariyle önemli bir noktada olan Kırklareli Vize kalesi ve Pınarhisar kalesi gibi yapıları içinde barındırır. Eski köprüleri bulunan şehir yerli ve yabancı turistler için görülmeye değer bir ilimizdir. Bölge halkı da elinde bulunan hurdaları Kırklareli hurdacılar sayesinde değerlendirerek şehrin güzel kalmasına katkıda bulunurlar.

Kırklareli Hurda Alımı Yapılan İlçeler:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA