Ergene Hurdacı Hurda Alan Yerler

Ergene hurdacı Marmara bölgesinin kuzeyinde yer alır. Trakya bölgesinde bulunan ilçelerden sadece biridir. Ergene ilçesi Edirne’nin bir ilçesi olan Ergene’de hurda alan yerler arayışına girdiyseniz hemen iletişim kısmındaki numaralardan arayıp hurda satışı yapabilirsiniz.

Ergene ilçesi İstanbul ve Çanakkale bölgelerinin oldukça yakın bir yerinde yer alır. Elinizde bulunan hurdaları satışa sunarak hurdacılara katkı sağlayabilirsiniz. Tekirdağ’da çok sayıda gezilecek yer bulunur. Bu gezilecek yerlerden bir kısmı da Ergene ilçesinde yer almaktadır.

Ergene ilçesinin doğasını kirlenmesine izin vermek istemiyorsanız elinizde bulunan demir, bakır, alüminyum gibi hurdaları çöplere ve doğaya atmak yerine bölgede bulunan hurdacılar aracılığı ile geri dönüşüme kazandırmak çevre temizliğine büyük oranda katkı sağlar. Ergene hurdacı merkezi doğada 400-500 yüzyılda kaybolan plastik hurdaların alımını yapmaktadır.

Plastik boru ve pimaş borular yeni binalarda elektrik ve su tesisatı döşeme işlemi sonucunda ortaya çıkar. Büyük sitelerin elektrik ve su tesisatlarının döşenmesi sırasında tonlarca boru hurdası meydana gelir. Su boruları alan hurdacılar Ergene bölgesinde güncel fiyatlar üzerinden alımlarını devam ettirirler.

Ergene Hurdacı Fabrika Hurdası Alımı

Bölgede çok sayıda fabrika bulunur. Fabrika üretim atığı içerisinde sarı hurdaları yer alır. Bu sarı hurdaları halk arasında sarı pirinç, sarı çubuk, sarı maden gibi isimlerle adlandırılır. Adları birbirine benzeyen bu malzemeler tamamı ile aynı malzemelerdir. Bir diğer konuya gelirsek Çelik hurdası ise bina yıkımları sırasında ortaya çıkar.

Çelik Konstrüksiyon Hurdası

Yüksek katlı binaların yapımında çelik konstrüksiyon kullanılır. 20-30 yıl aradan sonra bu binaların eskimesi sonucu veya başka projelerin yapılmak istenmesi nedeniyle yıkılırlar. Yıkım sonucunda da binlerce ton Çelik hurdası açığa çıkar. Ergene hurdacı bu hurdaların tamamını alabilir. Çelik en sağlam Yapı malzemeleri arasında yer alır. Ergene hurdacılar bölgede çelik hurdası toplamaktadır. Çelik halat hurdaları da toplanan hurdalar içindedir.

Ergene Hurda Fiyat Listesi

Ergene hurda fiyatları tüm Edirne hurda fiyatları ile aynı seviyede gider. Bölgede bulunan diğer Ergene hurdacı telefon numaraları ile iletişim kurarak hurda satmak da mümkündür. Eğer bizim hurdacı dükkanımıza gelirseniz elde edeceğiniz karın daha yüksek olacağından emin olabilirsiniz.

En Yakın Hurdalık

Ergene hurdacı kaliteli hizmetin adresidir. Uzman hurdacı personeller ile gerek yıkım işleri gerekse tüm temizlik işleri dikkatli ve Can kaybına sebebiyet vermeden yapılmaktadır. Hurdalık denilince insanların aklına çoğunlukla araç hurdalığı gelir. Aslında araç alımı yapılmayıp diğer her nevi metalin geri dönüşümü ve hurdacılık hizmeti bölgede yapılmaktadır

En hızlı şekilde hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız Ergene en yakın hurdacı sizlere anında hurdacı kamyonlarını gönderir kaç işçiye ihtiyaç duyulursa o kadar hurdacı işçisi dilediğiniz bölgeye sevk edilir. Yer üstünden toplanan hurda metaller yer altından çıkarmaktan çok çok daha karlıdır. Ergene hurdacılar bu amaçla bölgede hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA