Kapaklı Hurdacı Nereden Bulunur?

Kapaklı hurdacı tüm hurdaların bölgede alımlarını yapmaktadır. Diğer hurdacıların almaya bile tenezzül etmediği gazete. kitap. defter. kağıt. karton gibi hurdaların tamamı kapaklı hurdacı tarafından yerinde alınır. Tüm alımlar kapaklı bölgesinde güncel hurda fiyatları üzerinden yapılmaktadır.

Bu hurdaları yere atıp çevreyi kirletmek yerine Kapaklı hurda alan yerler ile iletişime geçip hurda satışı yapabilirsiniz. Kapaklı hurdacı telefonu her gün hizmet verir ve dilediğiniz zaman arayıp hurda alım satışı yapmak mümkündür. Evlerde olan her hurda alımı yapılabilir. Bu hurdalardan birisi fırın hurdası. Fırınlar yüksek akım geçirilmeleri sebebiyle çoğu durumda yanarak hurdaya ayrılır eğer kalitesi belli olmayan Arçelik ve Beko gibi kaliteli olmayan fırınlar kullanmazsanız kısa sürede arızalanarak hurdacı tarafından alınması beklenir.

Fırın hurdalar içerisinde bir miktar da olsa yüne benzeyen tekstil hurdası vardır. Ancak bu çok az olması sebebiyle hurdaya satışında bir problem yaşanmaz. Fırın ordularının tamamı adrese gelerek alınabilir. Köşebent hurdası da yine bölgede tercih edilen ve ikinci olarak satılabilen hurdalar arasında yer alır. Köşebent demir hurdası makine üretiminde ve inşaat yapımında etkili şekilde kullanılmaktadır. Kolay montaj özelliği sayesinde köşebent demiri olan ihtiyaç her geçen gün artar. Bu ihtiyacı karşılamak adına kapaklı hurda merkezi ikinci el köşebent demirleri biriktirerek satışa sunar.

Kapaklı Hurdacı Toptan Hurda Alıyor

Bu hurdaların alanları kapaklı’da çoğunlukla toptan hurda alan firmalar tarafından gerçekleştirilir. Toptan şekilde alınan ikinci el hurdalar depoya yığılarak müşterilerin alımına sunulur. Miktar ister tonlarca olsun istersen 1 kilo dahi olsa alım yapılacaktır. Kapaklı merkezi bir konumda olması sebebiyle hızlı bir şekilde alım yapmak mümkündür.

DKP ve Sac Hurdası Alımı

DKP hurdası güvenilir hurdacı tarafından uzman çalışanlar ile birlikte alınır. Kapaklı hurdacının sunduğu bir diğer ikinci el hurdacı hizmeti ise paslanmaz sac ve paslanmaz çelik sac satışıdır. Bu hurdaların tamamı da geri dönüşüme kazandırmak amacıyla yerinde güncel fiyatlarla alınır.

Bölgede Dolaylı Yoldan Turizme Katkı

Bölgede hurdacılık hizmetlerine katkı sağlayarak çevrenin kirlenmesini önleyip turizm yönünden bölgenin etkilenmesine engelleyebiliriz. Bölgede pek çok festival düzenlenmektedir dünyanın her yerinden gelen insanlar bu festivale katılmaktadır. Dünya’da birçok insan kapaklı ilçesini bilmese bile Tekirdağ hakkında bilgiye sahiptirler.

Denize kıyısı olan bölgeler turist gelirinden büyük karlar elde edebilirler. turizm yönünde bölgede büyük oranda artışlar gerçekleşiyor. Siz de elinizde bulunan hurdaları bölgede bulunan hurdacılar ile anlaşıp satarak Kapaklı’nın cennet gibi bir yer olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA