Tekirdağ Hurdacı Tüm Hurdalar Alınır

Tekirdağ hurdacı bölgede hurda alımı yapmaktadır. Eğer Tekirdağ hurda alan yerler arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Tekirdağ hurdacı elektronik hurda alımı yapmaktadır. Başta elektronik hurda alımının yanında metal hurdası alımları da yapılır.

Elektronik hurdaları bölgede en değerli hurdalar arasında yer alır. Bu hurdaları satarak yüksek gelir elde etmeniz mümkündür. Elektronik hurdaların arasında bilgisayar, televizyon, beyaz eşya hurdaları gibi hurdalar yer alır.

Evlerden beyaz eşya alan Tekirdağ hurdacı bölgede kaliteli hurdacılık hizmetleri sunar. Günümüzde hurdacılık Saygın bir meslek halini almıştır. Tekirdağ’da geri dönüşüme verilen katkılardan dolayı çevre kirliliği büyük oranda önlenmektedir. Çevreyi temizleyecek Tekirdağ hurdacı firmaları en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Elinizde bulunan hurdayı satmak istiyorsanız Tekirdağ hurdacı telefonu hemen arayıp hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Tekirdağ hurda fiyatları İstanbul burada fiyatlarına oranla %10 değerinde daha düşüktür. Bunun sebebi İstanbul piyasasının daha canlı olmasından kaynaklıdır. Tekirdağ’da hurda alım satım veren hurdacı sayısı da oldukça az.

Tekirdağ Hurdacı Demir Alımı

Hurda demir çoğunlukla inşaatlardan ve fabrika artı olarak bölgede alınır. Bakır ise bir diğer değerli metaldir. Hurda bakır formu lama tel, kablo, filmaşin bakır gibi durumlarda olabilir. Güncel Tekirdağ bakır fiyatları üzerinden alım yapılmaktadır. Alüminyum metali ise dünyada en çok bulunan metal olması sebebiyle Tekirdağ’da da bol miktarda alüminyum hurdası bulunur.

Alüminyum paslanmaz özelliğe sahip olup doğrama alüminyum levha, alüminyum tel, alüminyum sac gibi yapılarda bulunabilir. Tekirdağ hurda alan firmalar metal hurdanın ne olduğuna bakmaksızın değerinde alım yapabilirler. Plastik ve naylon hurdaları doğada yaklaşık 400 yıl gibi bir sürede kaybolmaktadır. Bu plastik ve naylon hurdalarını yerlere atmak güzel bir doğaya sahip Tekirdağ ilimizde çevre katliamına yol açabilir.

Sarı Hurdası

Sarı hurdaları ise Bakır ve pirinç metalinin karışımından oluşur sarı hurdasının içindeki bakır miktarı ne kadar artarsa rengi o kadar kırmızıya dönmektedir. Bunu alan hurdacı bu ayrımı göz önünde bulundurarak hurda fiyat teklifi yapabilir.

Kablo Hurdası

Kablo hurdası ise hiçbir işlem uygulanmadan alınır. Bırakın gerekli işlemleri hurdacı çalışanlarımız yapsınlar. İsterseniz kabloları soyabilir veya soymadan aynı fiyata bize satış gerçekleştirebilirsiniz. Soyma işlemini yapacak tüm alet ve edevatları sahip hurdacı sizden düşük fiyatlara kablo hurdası alımı yapmaz.

Tekirdağ Hurda Alımı Yapılan İlçeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA