Malkara Hurdacı Merkezi

Malkara hurdacı bölgeden makine hurdası alımları yapıyor. Makine hurdalarının başında torna ve pres hurdaları gelir. Torna hurdası yaklaşık 40 veya 50 yıllık turnalardan oluşur. Yeni model torna hurdası olması mümkün değildir. Yeni model torna hurdaları genellikle iş kazaları sonucunda oluşur.

Yangın çıkması ve diğer doğal afetler nedeniyle yeni torna makinesi hurdası satışı hurdacılara gerçekleştirilebilir. Kırma makinesi de yine alınan makine hurdaların dan birisidir. Kırma makineleri oldukça çeşitlilik gösterilebilir. Bunlar arasında beton kırma makinesi de olabilir, plastik kırma makinesi de olabilir.

Tüm makine hurdaları Malkara hurdacı firması tarafından alınmaktadır. Makine hurdasının fiyatını üzerindeki plastik, demir, alüminyum, nikel, kurşun ve kablo hurdaları belirler. Hurdacı burada dikkatli bir şekilde inceleme yaparak hurdanın fiyatını tam çıkartıp satıcıya teklif sunmalıdır.

Malkara Hurdacı Klima Alımı

evlerde bulunan klimalar tıpkı çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi sürekli kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Gerekli bakımları yapılmayan klimalar bir zaman sonra hurdaya ayrılır. Hurdaya ayrılan bu hurdalar Malkara toptan hurda alanlar tarafından alınabilmektedir.

Kalorifer Peteği

Evsel hurdalar arasında kalorifer peteği yer alır. Kalorifer peteği ısınma amacıyla evlerde kullanılmaktadır. Çok çeşitleri bulunur. Düzgün ısıtmayan petekler vatandaşlar tarafından değiştirilir. Eskisi haliyle hurdaya ayrılmaktadır.Hurdaya ayrılan kalorifer peteği hurdalarını Malkara hurdacı firmaları yerinden alır.

Matkap Hurdası

İçerisinde motor bulunan aşırı yüklenme sonucu bozulan matkap hurdaları içerisinde motor bulunmaktadır. Aşırı zorlama ve yüklenme sonucunda yanan matkaplar motor hurdası fiyatları ile alınır. Şarjlı matkap üzerinde ayrıca batarya da bulunur. Batarya geri dönüşüm hurdası alan hurdacılar tarafından bu hurdalarda alınmaktadır. 

Tekstil Hurdası

Malkara hurdacı tekstil hurdalarını fabrikalardan topluyor. Tekstil hurdalarının içinde bez iplik ve benzeri hurdalar yer alır. İkinci el hurdası alım satımı için Malkara hurda merkezine gelmeniz gerekmektedir.

Malkara Hurdacılık Hizmetleri

Bina yıkımı bilgede hurda karşılığında yapılır. Hurda inşaat demiri gibi hurdalar binalardan sökülür. Adrese gelerek hurda alınır. Tüm temizlik hizmetleri çıkacak hurda karşılığı yapılmaktadır. Fabrikalara konteyner bırakıp hurda alımı yapılıyor. Büyük konteynerler aylarca dolmadan sizlere hizmet verir. Ev tesisatı kablolar ve kurşun gibi hurdalar da en yüksek fiyatlar ile alınmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA