Hurda Alanlar Bulmak İstiyorum

Hurda alanlar mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Hurda alanlar ile hemen irtibat kurun ve elinizde bulunan tüm hurdaları satın. Hurdacı bu noktada sizlere tüm hizmetleri sunacaktır. Yerinden hurda alanlar ile iş yapmanız tavsiye edilir. Nakliye ve diğer işçilik masraflarını bırakın hurdacı karşılasın.

Hurda alanların aldığı hurdaların listesi aşağıda yer alır. Tabi bu liste sadece bir kısmıdır. Hurda çeşitlerini saymak istesek dünyada üretilen her şeyin ismini saymamız gerekir. Space-x firmasının ürettiği roketler bile bu hurdaların içine girebilir. İşte sizlere bir liste örneği:

Kablo Sarı
Bakır Nikel
Kompozit Pirinç
Titanyum Demir
Kurşun Bronz
Lehim Teneke
Motor Elektronik
Sac Boru
Motor Redüktör

Gibi gibi bu liste uzayabilmektedir. Özellikle bakır ve kablo hurdaları hurdacıların tercihidir. Hemen arayıp fiyat alabilir ve hurdaya değer katabilirsiniz. Hurdacılar en temelde de metal, kağıt ve plastik hurdaların alımını yapar. Plastik hurdası ise petrol türevli olması sebebi ile en zorudur. 

Hurda Alanlar Türkiye

Ülkemizde hurda alımı yapanlar aileleri ile birlikte milyonları aşan bir sayıya ulaşır. Tüm bu milyonlarca insan hurdacılık yaparak geçimlerini sağlar. Geri dönüşüme katkı demek doğaya bir katkı anlamına gelir. Uzman hurdacılar ile çalışmak her zaman sizlere satış garantisi sunar.

Her hurdanın alımında uzmanlaşmış hurda alanlar bulunur. Örneğin bir hurdacı sadece kağıt hurdası ve karton hurdası alırken bir hurdacı da sadece pet hurdası alımı yapabilir. Eğer siz gidip de elinizde bulunan kağıtları pet hurdası alana satarsanız kesinlikler %30 seviyenin altında kar elde edersiniz. 

Elinizde bulunan hurda ne ise o iş ile uğraşan hurdacı ile anlaşıp satış yapın. Madenci hurdacı sadece maden hurdaları yani yükte hafif pahada ağır olan hurdaları alır. En başta haliyle bakır hurdası gelir. Sonra dünyanın %7′ sini oluşturan alüminyum ve ardından diğer değerli olan metaller. Hurda alanlar bunların hepsini alan yere verilen isimdir. 

Hurda Alan Kimseler

Hurdacılar hurda alır geri dönüşüme gönderir. Her hurdacı bulunduğu ilde hurda alımı yaptığı gibi, ayrıca bulunduğu ilin çevre illerinde de hurda alımları yapmaktadır. Örneğin İstanbul da bulunan bir hurdacı Sakarya’ dan hurda alabilir. Oraya kadar gitmişken bir de Balıkesir’ e uğramadan olmaz diyerek oradan da hurda alır.

Hurda ülkede 2. büyük sektör neredeyse. Neden mi çünkü her şey in hurdası var. Akla gelip gelmeyecek fiziksel üretilen her şey aynı zamanda hurda da vardır. İstanbul bu sektörün en büyük pazarı konumundadır. Burada bulunan hurda alanlar çok şanslı. Sanki eskiden kazana düşmüş gibi şanslılar. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA