Pınarhisar Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Pınarhisar hurdacı 7 mahalle ve 14 köyden demir, bakır, alüminyum hurdaları başta olmak üzere diğer tüm hurdaların alımlarını yapmaktadır. Bölgede birçok hurdacılık hizmeti Pınarhisar hurdacı firmaları tarafından verilir. Eğer kaliteli hurdacılık hizmeti almak istiyorsanız Pınarhisar hurdacı ile iletişime geçerek kaliteli hizmet almak mümkündür.

Pınarhisar ilçesinde Pınarhisar hurda alım satım yapanlar bölgenin hurda temizliğine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse cam geri dönüşümü yapan hurdacılar her bir ton cam hurdasının toplanıp hurdaya kazandırılması ile bir tonda 100 litreden fazla petrol kazancı sağlanmış olur.

Bölgede bulunan ve ülkemizdeki doğal kaynakların korunması amacıyla hurda metaller ve diğer hurdalar Pınarhisar hurdacılar tarafından alınmalıdır. Hurdacılık bölgede gelir kapısı olan bir meslektir.

Pınarhisar Hurdacı Döküm Hurdası

Döküm hurdaları sağlamlık amacıyla erimiş metallerin bir kalıba dökülmesi ve soğuması sonucunda oluşur. Döküm hurdası genellikle kırılmış veya işlevini yitirmiş malzemelerin hurdaya ayrılması sonucunda Pınarhisar hurdacılar tarafından alınır.

Döküm hurdası denildiğinde insanların aklına çoğunlukla sadece metal hurdası gelmektedir. Ancak kullanılan malzemenin işlevine göre demir haricinde bakır, döküm alüminyum döküm, galvaniz döküm, kurşun döküm, nikel ve pirinç döküm gibi hurdalar olabilir.

Bakır döküm ortasına bir örnek lama bakır verilebilir. Lama Bakır gerçekte bir döküm hurdası. Lama bakır çeşitli uzunluk ve boylarda döküm yapılarak oluşturulan levha.

Hurda Tel

Tel hurdalarda yine inşaat alanlarında ortaya çıkar. İnşaat alanlarında yağmur ve kar altında bırakılan teller bir süre sonra paslanır ve kullanılmaz hale gelir. İnşaatlarda çalışan ustaların ve işçilerin bu duruma dikkat etmemeleri sonucu bu tel hurdaları hurdaya ayrılır.

Tel hurdaları bakır teller, Demir teller olarak alınmaktadır. Pınarhisar’da ikinci el alım satımı yapan hurdacı insanların tercih ettikleri birçok ikinci el ürünü satışa sunarlar. Bu ikinci el hurdaların arasında beyaz eşyadan ikinci el demir ve plastik borulara kadar hurdalar bulunur.

İnsanların büyük oranda tükettiği gıda ürünlerinden birisi alüminyum kutu içecek eşyaları. Alüminyum kutu içecekler doğrudan çöpleri atılır bu içecekleri çöplere atıp iş kaybına uğramaktansa evinizin bir köşesinde biriktirerek hurdacılara satıp hem gelir elde edebilir hem de Pınarhisar hurdacılar ile çalışma yapabilirsiniz. Alüminyum kutu içecek hurdaları çevreyi büyük oranda kirleten hurdalardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA