Vize Hurdacı Firma

Vize hurdacı 12 Mahallesi’ nden ve kendisine bağlı 24 köyden hurda topluyor. Eğer bu noktalardan hızlı bir şekilde hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız Vize hurda alan yerler ile iletişime geçip hemen hurda satışı gerçekleştirilebilir. Tüm hurda çeşitlerinin alımları yapılmaktadır.

Bu hurdalar demir hurdası olan zincir ve civata hurdaları olabileceği gibi çelik halat hurdaları da olabilir. Metal fark etmeksizin güncel fiyatlar üzerinde tüm hurdalar alınmaktadır. Beyaz eşya hurdaları bölgede toplanan hurdalar arasında başı çekmektedir. Beyaz eşya hurdaları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi hurdaları içerir.

Bu hurdalara ek olarak evlerden televizyon, kanepe, çekyat, masa, sandalye gibi hurdaların alımları da yapılmaktadır.

Vize Hurdacı Hurda Toplama

Elinizde eski traktör veya makine, vinç gibi hurdalar varsa bizimle iletişime geçerek satış yapabilirsiniz. Rize ilçesi Kırklareli’nin doğusunda yer alır. Bu ilçede hurda alımı gerçekleştiren hurdacılar toplanın hurdanın büyük kısmını İstanbul tarafında bulunan hurdacı merkezlerine götürürler.

Bölgede bulunan Vize hurdacılar ikinci el hurda alım satışı da yapmaktadır. Nüfus yoğunluğunun az olduğu bu bölgede hurda alım satım işi çok canlı bir şekilde yürümez. Bölgede hurdacı sayısının az olması güncel hurda fiyatları üzerinde etki göstermemektedir.

Bölgem bulunan hurdalar önce Vize hurda alan firmalar tarafından toplanır. Toplamanın ardında her hurda türüne göre ayrılmaktadır.

Gazete, Kağıt ve Karton Hurdası Alımları

Gazete hurdası alan Vize hurdacı gazete hurdalarını ve diğer bütün kağıt hurdalarını hurdacılık sektörüne kazandırarak bölgede hurdacı bazında büyük katkılar sağlar. Gazeteler çevreyi olumsuz yönde kirleten ürünlerdir. Günümüzde çoğu gazete artık sadece elektronik ortamda yayınlanmaya başlamıştır. Elektronik ortamda yayınlanan yani internet ve uygulamalar aracılığıyla yayınlanan gazeteler haliyle çevreye hiçbir zarar vermez.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik ortamda gazete okuyan insan sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ağaçların kesilmesini önlemek için her insanın bu alışkanlığı kazanması gerekir. Bölgede bulunan sanayi sitelerinden ise doğrama alüminyum gibi hurdalar çıkmaktadır.

Bu hurdaların hurdacılar kazandırılmasında Vize de bulunan hurdacılar faydalı olur. İkinci el hizmet sunan vize hurdacı piyasada en fazla tercih edilen sac hurdaları arasında yer alan baklavalı sac hurdası satışı yatmaktadır. Eğer çıkma baklavalı sac ihtiyacınız varsa gerek hurdacı telefon numaraları üzerinden gerekse Google üzerinde Vize en yakın hurdacı yazarak bizimle iletişime geçip çıkma baklavalı sac alabilirsiniz.

Elektronik Hurdası

Ayrıca bölgede bulunan telefoncular, bilgisayar tamircileri, internet kafeler, televizyon tamircileri, beyaz eşya tamircileri elektronik hurda satışı gerçekleştirilir. Elektronik hurdalar günümüzde altın değerindedir. Her ne kadar insanlar tarafından bilinmese de elektronik hurda alım satımında yüksek karlar elde edilir.

Vize hurdacı ise bu kararın büyük oranda miktarını müşteriler ile paylaşmakta. Bölgede hurda satmak istiyorsanız 7 gün 24 saat bize hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA