Evden Hurda Alımı

Evden hurda alımı yapan hurdacı olarak başta İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ olmak üzere Trakya ve Anadolu bölgesi illerinden kapınıza kadar gelerek hurda alımı yapılmaktadır. Evden hurda alan hurdacı adresinizde bulunan tüm hurdaları yüksek fiyatlar ile almaktadır. Hurda geri dönüşüm hizmeti olan evden hurda alımı konusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. 

Evden hurda alımı aşamaları nasıl işler. Öncelikle internet veya tanıdık vasıtası ile iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşırsınız. Ardından biz sizler kısa sürede teklif verebilmek adına hurda fotoğraflarını istiyoruz. Hurda fotoğrafları geldikten sonra anında sizlere fiyat teklifi yapılır. Teklifin ardından ekipler hurdayı canlı olarak görmek amacıyla adrese doğru yola çıkar.

Aynı gün içerisinde elinizde bulunan tüm hurdalara kapıya gelen hurdacı fiyat teklifi sunar. Eğer anlaşma sağlanırsa ertesi güne bırakılmadan aynı gün içerisinde yükleme işlemine başlanır. Kaliteli hurdacı hizmeti bu şekilde olamalıdır. Hurda yüklendikten sonra tartıya gidilir ve ödemesi nakit yapılır. Hurda işinde tüm ödemeler nakit yapılmaktadır.

Kapıdan hurda alan hurdacı İstanbul bölgesinde çok sayıdadır ancak eğer yüksek fiyatlar ile hurda satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekte fayda var. 

Evden Hurda Alımı Yapanlar

Evden hurda alımı yapanlar düşük miktarda kilo düzeyinde olan hurdaların alımlarını kurtarmıyor bahanesi ile almak istemezler. Başka bir durumda ise sizlere ücretsiz alım teklif edebilirler. Bu gibi durumlarda lütfen hurdaları satmayın. 

Amacı geri dönüşüm olan hurdacı firmalar sizin bulunduğunuz adrese gelerek kurtarmasa dahi hurda alımı yaparlar. Bu hurdacılar hurdanın ton veya kg bazında olmasına bakmazlar. Eğer sizden 3 kilo hurda alsalar bile bir gün devamının olacağını bilirler. Bu şekilde hem geri dönüşüm amaçlanmış olur hem de iki taraf ta karlı çıkar. 

Eğer elinizde bulunan tüm hurdaları güncel hurda fiyatları ile güvenilir bir şekilde satmak istiyorsanız kapıya gelen geri dönüşüm firması ile anlaşabilirsiniz. Adrese gelen geri dönüşüm firmaları güncel fiyatlar ile alım yapar. Burada araştırma yaparken internet sitesi puanlarına bakarak araştırma yapabilirsiniz.

Genellikle eve gelen geri dönüşümcülerin aldığı hurdalar petek hurdası, mutfak hurdaları ve kağıt gibi hurdalar olmaktadır. Ayrıca bilgisayar hurdası, televizyon hurdası ve benzer elektronik hurdalar evlerden en çok toplanan hurdalardır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA